2018/2019 Eğitim Öğretim Yılına Başlayan Öğrencilere Oryantasyon Eğitimi Verildi

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Bülent Ecevit Üniversitesi Kdz. Ereğli Meslek Yüksekokulu’nda Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar teknolojisi,  Deniz ve Liman İşletmeciliği ve Grafik Tasarımı programları 2018-2019 akademik yılında kayıt yaptıran 1. sınıf öğrencileri için “Oryantasyon Programı” düzenlendi. Program kapsamında meslek yüksekokulu bünyesinde bulunan akademik personel aracılığıyla öğrencilere bilgiler verildi. 

Bilgisayar Teknolojileri Bölümünde,  bölüm akademik personellerinden Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Turgay ERDEMİR, Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Hasan ÇORUK, Öğr. Gör. Semih Çakır, Öğr. Gör. Serkan TELCİ ve sunumu yapmak üzere Öğr. Gör. Sibel Barın OZKAN katılmıştır. Ayrıca uzaktan eğitim dersleri ve sistemi üzerine bilgi vermek üzere Öğr. Gör. Mustafa SAMUR da eşlik etmiştir. 

Tasarım Bölümünde, Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Turgay ERDEMİR, bölüm akademik personellerinden Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Bircan Topçu YURDİGÜL, Öğr. Gör. Samet UYAR, Öğr. Gör. Ayşegül ŞENLİTÜRK  katılmıştır. Ayrıca uzaktan eğitim dersleri ve sistemi üzerine bilgi vermek üzere Öğr. Gör. Meva APAYDIN da eşlik etmiştir. 

Ulaştırma Hizmetleri Bölümünde, bölüm akademik personellerinden Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Hacı Mehmet KURT, Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Yunus PALA katılmıştır. Ayrıca uzaktan eğitim dersleri ve sistemi üzerine bilgi vermek üzere Öğr. Gör. Derya ERARSLAN da eşlik etmiştir. 


Akademik ve idari personeliyle öğrencilerinin yanında olan Kdz. Ereğli Meslek Yüksekokulu bünyesinde gerçekleştirilen oryantasyon programında, mesleki ve uzaktan eğitim dersleri hakkında açıklamalar yapıldıktan sonra, okul bünyesindeki sosyal-fiziksel imkanlardan bahsedilerek okul tanıtımı yapıldı. Ayrıca öğrencilere fakülte, bölüm ve ders içerikleri, staj, ders alma ve yönetmelikler ile yeni öğrenci bilgi sistemi hakkında bilgileri içeren bir sunum yapıldı.

Sunumlar sonunda Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Turgay ERDEMİR tarafından akıllı telefonlar aracılığı ile eğlenceli bir sınav-yarışma etkinliği düzenlendi. Etkinliğin öğrencilerin hoşuna gittiği gözlendi. 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin