Duyurular

Mezuniyet İşlemleri Hakkında

Final, bütünleme, yaz okulu ve staj işlemlerinin ardından tüm derslerden başarılı olarak mezun olmayı hak eden öğrencilerimizin mezuniyet işlemlerinin başlatılması ve mezuniyet belgelerini alabilmeleri için aşağıdaki formları doldurarak öğrenci işlerine iletmeleri gerekmektedir. 

Mezuniyet işlemlerinin başlatılması için gerekli dilekçeyi indirmek için tıklayınız.

İlişik kesme formunu indirmek için tıklayınız. (İlgili birim ve şahıslara imzalatarak mezuniyet dilekçesine ek olarak birlikte verilecektir.)

NOT: Mezuniyet dilekçesi ve ilişik kesme formu staj dahil tüm derslerden başarılı olduktan sonra (120 akts tamamlandıktan sonra), mezun olabilme hakkına ulaşıldığında teslim edilmelidir. 

Mezuniyet işlemleri sonrasında mezun olma hakkını kazanan öğrencilerimiz diplomalarını adreslerine isteyebilirler. Bu süreçte aşağıda yer alan diploma talep formunu doldurarak öğrenci işlerine ulaştırmaları gerekmektedir. Diplomalarını adrese isteyen öğrenciler diplomalar çıktıktan sonra kargo firması ile anlaşarak diplomalarını aldırabilir. 

İsteyen öğrencilerimiz diplomalar hazır olduktan sonra gelip öğrenci işlerinden elden alabilir. 

Diploma talep formunu indirmek için tıklayınız. 

NOT: Sizlerden aldığımız adreslere diploma gönderimi yapılamayacaktır. Sizler diplomalar hazır olduktan sonra herhangi bir kargo firması ile kurumumuzdan aldırıp kendinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu süreçte sorumluluk sizlerdedir. 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin